logocoreil

شرکت تبلیغاتی کریل

تمامی اعضای گروه کریل از سال ۸۴ به شکل انفرادی در زمینه های تخصصی خود فعالیت های موثری داشته و از سال ۸۸ به شکل یک تیم منسجم به فعالیت طراحی و تبلیغات بر اساس متد های علمی و روز دنیا پرداختند.
تیم کریل متکی بر سوابق آکادمی و عملی خود پا به عرصه خدمت رسانی به ایرانیان عزیز نهاده و همواره رضایت مشتری را راس هرم کاری خود قرار داده است .
کریل با توجه به پیشرفت روز افزون علم فروش و تبلیغات در دنیا همواره در تلاش بوده که از این فنون موثر جهت استفاده برای مشتریان و متقابلا پیشرفت خود استنفاده نموده و با همکاری شما عزیزان کشور عزیزمان ایران را در این شاخه به اوج توانایی خود برساند .
اما چرا کریل ؟
در ابتدا سابقه کاری و تجربه چندین ساله تیم کریل ، برترین افتخار ما بوده که با این نکته مثبت و نیز استفاده از تجهیزات روز دنیا به شکل مستقیم و بدون واسطه در صنعت چاپ در بین برترین های این صنعت قرار گرفته است .
در مرحله بعد شناخت بهتر بازار مصرف یکی از نکات مهم در بحث تبلیغات بوده که کریل تیم حرفه ای را در این ضمینه تشکیل داده است

یکی دیگر از نکات مثبت کریل توانای های متفاوت ما مانند خدمات نمایشگاهی ، طراحی سایت ، سمپلینگ و پروموشن ، تیزر های شهری و تلویزیونی و عکاسی صنعتی بوده که به شکل مستقیم و مستقل واحد های مخصوص به خود را دارند که در صورت نیاز هریک از مشتریان ، تمامی خدمات لازم را به آنان ارائه دهند .
و در پایان تیم کریل با چشم انداز پیشرفت متقابل ما و مشتری کار میکند و مشتری را همکار متمم خود میداند .
با سپاس
تیم کریل